دوره های پرنیان

معرفی ۶ افزونه مبتنی بر هوش مصنوعی وردپرس

معرفی ۶ افزونه مبتنی بر هوش مصنوعی وردپرس

به راستی امروزه چقدر کلمه هوش مصنوعی بر سر زبان ها افتاده است! در این مقاله به معرفی 6 افزونه مبتنی بر هوش مصنوعی وردپرس میپردازیم تا شما وردپرس کاران گرامی نیز از این مقوله عقب نمانید.

افزونه های هوش مصنوعی برای وردپرس امکانات بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و باعث بهبود عملکرد وب سایت می‌شوند.

در ادامه با موضوع افزونه های هوش مصنوعی برای وردپرس آشنا خواهید شد.

مقدمه در رابطه با وردپرس

وردپرس یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا در جهان است. وردپرس به واسطه استفاده از قالب‌های آماده و امکانات گسترده‌ای که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، تبدیل به یک پلتفرم مناسب برای ایجاد وب سایت های حرفه‌ای و کم هزینه در جهان شده است.

اساساً قابلیت‌های هوش مصنوعی در فهرست قابلیت‌های وردپرس به گونه‌ای قرار داده شده که امکانات فراوانی برای بهینه‌سازی وب سایت‌ها و حتی افزایش سئو و رتبه‌بندی در گوگل را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

افزونه‌های هوش مصنوعی وردپرس

بعد از نصب وردپرس، کاربران می‌توانند با استفاده از افزونه‌های هوش مصنوعی، امکانات وردپرس را بهینه کنند. افزونه‌های هوش مصنوعی شامل موارد زیر می‌شوند:

1. Jetpack: Jetpack یکی از نام‌آشنا‌ترین افزونه‌های وردپرس است که بسیاری از وب سایت‌ها از آن استفاده می‌کنند. این پلاگین یکبار نصب و فعال‌سازی می‌شود و برای انجام بیشتر کار‌های ارتباطی و بهینه‌سازی سایت مناسب است.

2. AI Power افزونه‌ای است که به کمک آن می‌توانید محتویات و کانتنت وبسایت خود را بر حسب ChatGPT تولید کنید.

3. AI Engine GPT برای وردپرس! Chatbot (ChatGPT)، تولید کننده محتوا و تصاویر، آموزش مدل و بسیاری موارد دیگر! رابط کاربری بسیار شیک و قابل تنظیم

4. Translate WordPress with GTranslate وردپرس را با افزونه چندزبانه Google Translate ترجمه کنید تا وب سایت خود را چند زبانه کنید. راه حل کامل چند زبانه برای وردپرس.

5.AI Content Writing Assistant دستیار نوشتن محتوای هوش مصنوعی – Content Writer، ChatGPT، Image Generator All in One محتوای با کیفیت بالا، منحصر به فرد و تصاویر خیره کننده را با این افزونه تجربه کنید.

6. WP Chatbot: WP Chatbot، یک روش ارتباط با مشتری جدید است که به عنوان یک بات چت ساخته شده است. این افزونه به کاربران این امکان را می‌دهد که با مخاطبان خود در محیط چت بتوانند صحبت کنند.

جمع‌بندی افزونه های هوش مصنوعی مختلفی برای وردپرس در دسترس هستند که کاربران را قادر می سازند به کارکرد بهینه شده یک وب سایت در گوگل دست یابند و تجربه کابری مطلوب را برای بازدیدکنندگان فراهم نمایند. با استفاده از افزونه های هوش مصنوعی، کاربران می توانند پلتفرم وردپرس را ارتقاء دهند و از امکانات آن برای بهبود وب سایت خود استفاده کنند.

امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را برده باشید و آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. تیم تولید محتوای مدرسه اینترنتی پرنیان این مقاله را تهیه کرده است.

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلاس طراحی سایت