آموزش طراحی سایت

درباره ما

سلام

پارسا قربانیان هستم مدیر و موسس گروه آموزشی پرنیان

متولد پایتختم و ساکن کرج زیبا…!

از دوران کودکی به برد های الکترونیکی علاقه مند بودم. همین علاقه سبب شد بعد از چند سال تحقیق و پژوهش در زمینه های مکانیک و برنامه نویسی، پکیج رباتیک خود را کامل کنم و با ساخت نزدیک به ۲۰ ربات متنوع در بیش از ۵ مسابقه کشوری و بین المللی شرکت کنم.(یاد و خاطره استاد کاظمی گرامی باد…)

سپس داستان تمام سفرهایی که به شهر های مختلف برای مسابقات رباتیک داشتم را به گنجینه خاطراتم سپردم و در مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر درتهران مشغول به تحصیل شدم.

در این دوران هم خود را بیکار نگذاشته و بعد از یک استراحت خیلی کوتاه به سراغ تخصص قدیمی خود، یعنی اینترنت رفتم. از این دنیای بیکران مبحث ساخت، طراحی و توسعه وب سایت را انتخاب کرده و به صورت تخصصی به فعالیت در این زمینه پرداختم.

بعد از مدتی گروه شیرین سافت رو با همکاری خانم شیرین جلالی تاسیس کردیم و به شکل رسمی به کار خود ادامه دادیم.

در طول این چند سال مدرس بیش از ۳۰۰۰ دانشجو به صورت حضوری بوده ام و با مراکز معتبری همچون دانشگاه علامه طباطبایی تهران ، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران و مجتمع فنی تهران همکاری کرده ام.

و اما داستان گروه آموزشی پرنیان …

دانشجویان برای ورود به بازار کار پر رقابت ایران نیاز به کسب مهارت های لازم دارند. به همین دلیل سال ۹۲ گروه آموزشی پرنیان را تاسیس کرده و بیش از ۱۰۰ دوره طراحی وب ، CMS و سئو به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار کردم. ما در پرنیان جدیدترین و کاربردی ترین مباحث طراحی و توسعه وب ، سئو و دیجیتال مارکتینگ رو آموزش داده و راه ورود شما عزیزان به بازار کار رو هموار کرده ایم.

گوشه ای از فعالیت ها

در طول تمام این سال ها سعی کردم تمام تجربیات خود رو در قالب کلاس، مقاله و کتاب ارائه بدهم تاشاید توانسته باشم دوستانی پیدا کنم و کمکی باشم در روند آموزش شما…

اگر در رابطه با هر موضوع و مسئله ای (از کلاس خصوصی گرفته تا مشاوره و…) با بنده نیاز به تماس داشتید، خوشحال میشم از طریق پل های ارتباطی زیر با من در ارتباط باشید.

ایمیل :  info[@]shirinsoft.ir

وبسایت : www.shirinsoft.ir

شماره تلگرام : ۹۸۹۱۹۴۷۲۳۹۰۶+گروه آموزشی پرنیان