دوره های پرنیان

دانلود کتاب سئو، علم دیده شدن

دانلود کتاب سئو، علم دیده شدن

بعد از سال ها کار در زمینه وب، به این نتیجه رسیدیم که باید تجربیات خود را به رشته تحریر درآوریم.

قصد چاپ کتاب را داشتیم که بارها و بارها بی مهری ها و نادیده گرفتن ها شامل حال ما شد. سرتان را درد نمی آوریم.

بعد از تمام این ماجرا ها بر آن شدیم تا کتاب را رایگان در اینترنت قرار دهیم تا همگان از آن بتوانند استفاده کنند. از شما درخواست داریم تا جایی که میتوانید این کتاب را رایگان در اختیار دیگران قرار دهید. ما به بی مهری ها در این کشور عادت کرده ایم، اما این مورد شاید قسمت بود که به این شکل پیش برود تا رایگان منتشر کنیم. این گونه بهتر هم هست… 🙂 دانلود کتاب سئو، علم دیده شدن گفتار مولف:

شاید بارها شنیده اید که ما در عصر ارتباطات زندگی میکنیم. جمله بسیار کلیشه ای اما واقعی … ارتباطات بسیار شدت گرفته و در هر ثانیه زندگی ما، خود را دخالت داده است.

از گوشی های تلفن همراه که صبح ها با زنگ آنها از خواب بیدار میشویم گرفته تا تلویزیون و اینترنت که شب هایمان را با آنها سپری میکنیم. انسان های امروز به دو دسته بزرگ تقسیم میشوند. یا زندگی روزمره و بسیار ساده ای دارند و به نوعی فقط برای گذراندن اوقات فراغت با تکنولوژی در ارتباط هستند.

(پس در نتیجه جز موارد سرگرمی نیازی به استفاده علمی از تکنولوژی ارتباطات نخواهند داشت) یا دسته دوم که پر دغدغه اند، دوست دارند مدیر یک پایگاه مجازی باشند، تفکری را منتشر کنند و یا دائما به فکر رونق دادن به کسب و کار خود میباشند.

اگر شما هم جز این گروه از مردم هستید میبایست با کسب اطلاعات درباره عصر ارتباطات و هم چنین شیوه استفاده مفید از تکنولوژی های برتر ارتباطی تغییر و تحولی در شیوه و سبک کار و فعالیت خود بوجود آورید تا به روز بمانید و رقیب سرسختی برای دیگران به شمار بروید. شاید راه های زیادی برای رسیدن به موفقیت در موارد بالا وجود داشته باشد، ولی در این کتاب سعی شده است ساده ترین، کم هزینه ترین و در دسترس ترین راه یعنی اینترنت برای این منظور به شما شرح داده شود.

تنها شرط لازم و البته کافی برای موفقیت در دنیای اینترنت این است که در گام اول از صرف هزینه های گزاف، بدون داشتن اطلاعات کافی خودداری کنید و در مرتبه دوم با کسب دانش این کار، در این راه قدم گذاشته و به امید خدا به موفقیت های خوبی برسید. اما کتاب …. در سه فصل اول سعی شده مباحث به زبان کاملا ساده بیان شود تا حتی کسانیکه هیچ گونه پیش زمینه ذهنی درباره اینترنت ندارند هم بتوانند نقشه راه خود را پیدا کنند.

در این فصول به مباحث تبلیغات و چگونگی رونق کسب و کار از طریق اینترنت نگاه اجمالی شده است و بطور کلی به جز چند عنوان، تمرکز اصلی بروی شیوه تبلیغات موثر است تا سئو.

شاید به نوعی این مباحث کاربرد زیادی روی مبحث SEM (Search Engine Marketing) هم داشته باشد، زیرا SEM بازاریابی موتورهای جستجو به‌منظور ایجاد تبلیغات و دیده شدن سریع در موتورهای جستجو است . از فصل چهارم با عنوان “شروع دید علمی” سعی شده است مباحث تخصصی برای کسانیکه علاقه دارند کار را بصورت کاملا حرفه ای دنبال کنند، ذکر شده است.

این قسمت برای مدیران وبسایت ها بسیار توصیه میشود. هم چنین کسانیکه در کار کد نویسی هستند میتوانند ایده های خوبی را برای هر چه بهتر و بهینه تر شدن صفحات وبسایت خود کسب کنند. در کل، کتاب با این تقسیم بندی سعی کرده است طیف گسترده ای از مخاطبان را با هر سطح علمی به سمت خود بکشاند و بتواند در کنار مباحث آموزشی، راه حل های مناسب برای حل مسائل مختلف در مقابل راهشان قرار دهد، البته به شرط علاقه طرف مقابل!

امیدواریم بتوانید با این تقسیم بندی از مطالب کتاب استفاده کافی را ببرید. دانلود کنید و تا جایی که میتوانید آن را منتشر کنید. فقط با ذکر منبع آن یعنی مدرسه پرنیان.

دانلود رایگان کتاب سئو

10 نظر

  1. مطالب خیلی روون و ساده بیان شده و اینکه در مورد مسائل تبلیغات و sem هم مطالبی درج شده بسیار برای من کاربردی بود.
    ممنون استاد

  2. این کتاب رو به شدت برای افرادی که هیچی از سئو نمیدانند توصیه میکنم. دانلود کنید و با دقت بخوانید. البته نقد هایی نسبت به قسمت sem دارم ولی در کل ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلاس طراحی سایت