دوره های پرنیان

پایان دوره هفتم کلاس

پایان دوره هفتم کلاس

خداروشکر دوره هفتم طراحی سایت همراه تضمین استخدام نیز به پایان رسید و دوستانی که در تصویر حاضر هستند، همراه دوستان مجازی شرکت کننده در کلاس به قسمت تضمین استخدام، راه پیدا کردند.

پیشنهاد میکنیم در قسمت نظرات همین پست، کامنت دوستان را در رابطه با کلاس بخوانید.

برای همه ایشان آرزوی سعادت و پیروزی داریم♥

مدرسه طراحی سایت پرنیان
مدرسه طراحی سایت پرنیان

8 نظر

 1. با سلام
  شاید داستان آشنایی مو بخوام اینجا بنویسم یکم طولانی بشه . ولی واقعا از خدا ممنونم یه انسان حقیقی رو گذاشت سر راهم و خداروشکر شکر میکنم .
  از استاد بخوام بگم ، بهترین استاد دنیا ، دلسوز و پیگیر کار که هیچ جا نمیبینی . مهربون و شوخ طبع حتی یک روزم نبود که غر بزنم بگم ای بابا باز کلاس هیچوقت غیبت نداشتم به جز یه روز که اونم خلاف میل باطنیم بود . همیشه خوشحال بودم میرم .
  من یه آدمی بودم تابحال کد نزده بودم و صفر بودم و الان به قول استاد حد اعلاء کد میزنیم خداروشکر هرچی داریم یک از خدا دو از استاد داریم . ممنون که اتفاقات خوب و خاطرات خوبی برامون رقم زدی استاد پارسا ❤

 2. دوره خیلی عالی و پشتیبانی خیلی خوب . ممنون از استاد قربانیان که واقعا کارش درسته و علاوه بر استادی تبدیل شد به یکی از دوستای خوب من. واقعا خوشحال و راضیم که تو دوره هفتم تضمین استخدام بودم . همیشه پایدار باشن

 3. سلام فوق العاده ترین مجموعه و بهترین استاد واقعا عالی بود دوره… یکی از بهترین ویژگی ها ارتباط دوطرفه با استاد و تمرین های عالیه که انجام میشه.

 4. دوره خیلی عالی بود که استاد همیشه در طول دوره پشتیبانی کرد و مثل یک دوست کنار ما بود.و این دوستی و پشتیبانی بعد اتمام کلاس هم ادامه پیدا کرده.فوق العاده بود. همیشه شاد و سلامت باشند.

 5. بدون اغراق تا به الان بهترین دوره آموزشی ای بوده که داشتم!
  باعث افتخار بندس که کنار شما بودم و از آموزشهای ارزشمند شما استفاده کردم!
  ایشالا همیشه موفق و سر بلند باشین! و روز به روز پله های موفقیت و پیشرفت رو طی کنین.🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلاس طراحی سایت